ODALAR VE SUİTLER

Holiday Inn Kayseri-Düvenönü eşsiz mimarisi ve konumu ile şehri keşfetmeniz için sizlere imkan sunuyor.

 

Hem iş hem tatil amaçlı seyahat eden siz değerli misafirlerimizin şehrin kalbinde konaklamalarında farklı dizayn ferah renkleriyle rahat ve huzur dolu bir konaklama fırsatı sunuyor.

Şehrin en yeni ve konforlu oteli Havalimanına, Organize Sanayi Bölgesi, Erciyes dağına ve Kapadokya bölgesine çok kısa mesafedeki merkezi konumu ile başarılı toplantı, kongre, catering, lansman, düğün vb. organizasyonlara imza atıyor.

Standart Odalar

Modern tarzda dekore edilmiş odalarımız, yüksek hızlı internet erişimiyle işinizi ve ailenizi yanınıza taşırken çay kahve ikramlarımızın keyfini çıkartın.

1.jpg
2.jpg

Executive Odalar

İş seyahatlerinizde kendinizi ayrıcalıklı hissettirecek tarzda dizayn edilmiş odalarımız, yüksek hızlı internet erişimiyle işinizi ve ailenizi yanınıza taşırken siz espressonuzu yudumlamanın.

3.jpg

Executive Suit Odalar

Geniş yataklı süit odanızda oturma odanızın keyfini çıkartıp rahatlayabilirsiniz. Yemek odası grubu özel yemekleriniz veya 4 kişiye kadar toplantılarınız için ideal.

4.jpg

Engelli Odaları

Otelimizde bu tip odadan 2 adet bulunmaktadır. Odanın giriş kapısı daha geniştir, oda içerisinde özel uyarı ve alarm sistemleri bulunmaktadır.

image001.png